kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

DERSHANE TEMİZLİğİ

  • Dershane Temizliği

Dershane Temizliği Günümüzde eğitim kuruluşlarının bir tanesi de dershanelerdir. Dershanelerde çok sayıda öğrenci aynı anda eğitim almaktadır. Sabahın erken saatlerinden akşamın geç saatlerine kadar eğitim veren dershaneler vardır. İster küçük çocuk olsun , ister  genç veya yetişkin olsun dershanelerde yüzlerce öğrenci bulunmaktadır. Aynı anda yüzlerce öğrencinin gelip gitmesiyle birlikte büyük hareket yaşayan dershanelerde zorunlu olarak kirlenmekte veya deformasyon görmektedir.  Firmamız Kocaeli dershane temizliğialanında uzman kadrosuyla size en iyi temizlik konusunda hizmet vermektedir.

Dershane temizliği iç ve dış alan olmak üzere iki ayrı alanda uygulanır. İç alanda katların , merdiven ve koridorların temizliği , sınıf , lavabo ve ortak alanların temizliği yapılırken dış alanda ise varsa bahçe veya diğer yerler temizlenmektedir.

Dershane temizliğinin en iyi şekilde uygulanması için öğrencilerin olmadığı gün veya zaman dilimi seçilmesi gerekmektedir. Öğrenciler varken dershane temizliği yapmak hem zorluk açısından hem de güvenli temizleme uygulamaları açısından oldukça imkansız hale gelebilir.

Dershanelerde zemin genellikle granit , ya da sağlam zemin seramikleri şeklinde olur. Çok az kısım veya odalarda ise halı veya parke kullanılmaktadır.

Kocaeli Dershane temizliği önce yerlerin ıslak kuru vakumlu makineler ile süpürülmesiyle başlar. Süpürme işlemi bittiğinde yerde bulunan granit veya seramiklerin derz aralarına kadar derz dolgulara zarar vermeyen kimyasallar ile temizlenerek pislenmiş yüzey kirden ve lekeden arındırılır. Daha sonra merdivenler de temizlenerek koridorlarında tertemiz olması sağlanır. Sınıflarda bulunan kapı ve camlar silinerek temizlenir. Masa sandalyeler veya varsa oturma grupları alt , üst , yan tüm her tarafı silinerek temizlenir. Duvarlar da olan lekeler  çıkartılarak sınıfların hijyen bir yapı ve görüntüye sahip olması sağlanır.

Dershane Temizliği

Vitrin Temizlik Şirketi Kocaeli’nde Dershane temizliği yaparken toplantı odaları ,öğretmen odaları , müdür odası gibi özel odalarda detaylı olarak temizlenir. Bu odalarda bulunan zemin kaplamalar , duvarlar , pencereler ve kapılar silinerek temizlenir. Eğer istenirse masa üstleri düzeltilerek dağınıklık giderilir ve bilgisayar , ekran , dolap ve aydınlatmalar detaylı ve hassas bir biçimde temizlenir. Odalarda bulunan aksesuar  ve objeler dikkatlice silinerek yerine konur. Klima , televizyon , müzik seti vs.. gibi elektronik ve çabuk toz kapan ürünlerin de güzelce temizlenmesi sağlanır.

Dershane temizliği tuvaletlerin temizliği ile devam eder. Küçük çocukların gittiği saatlerde tuvalet temizliğine çok dikkat edilmeyebilir. Bu durum çeşitli mikrop ve mikrobik hastalıkları da beraberinde getirir. Keskin kokulu olmayan ,güzel kokulu anti-bakteriyel temizlik kimyasalları ile derz aralarından tutun yerler tavana kadar yıkanarak silinerek temizlenir.  Gerekli görüldüğü yerlerde buhar makineleri ile tam hijyen sağlanır. Klozetler güçlü kimyasallar ile ovularak temizlenir . Pencere ve kapılar , lavabo ve bataryalar silinerek parlatılır ve tuvalet temizliği güzel bir koku ve pırıl pırıl bir görüntü ile tamamlanır. Talep gelmesi durumunda tuvalet kağıdı , kağıt havlu , sıvı sabun eksikleri tamamlanıp değiştirilir.

Eğer talep gelmesi durumunda detaylı şekilde binanın dış cepheden tüm temizliği yapılır. Kapı ve pencereler silinir. Bahçe veya teras alanlarında bulunan çöpler bir araya toplanarak konteynere atılır. Yerler süpürülerek temizlenir. Kantin , büfe , kafeterya gibi alanların oturma ve yemek yeme bölümleri gerekirse yıkanarak yada silinerek temizlenir.

Dershane temizliği çocuklarınızın hijyen ve sağlıklı bir ortamda bulunması için çok önemlidir. Şirketimiz uzman ekip ve kadrosuyla dershane temizliği konusunda en kaliteli en güvenli ve en sağlıklı hizmet koşullarını size sunmaktadır.

Kocaeli’nde Dershane temizliği için bilgi almak için sitemizde bulunan telefon veya adres bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212