kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

Dış CEPHE TEMİZLİğİ

  • Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği; İş yerlerimiz ve evlerimiz iklim şartlarından kolayca etkilenmektedirler. Ağır kış koşulları ve güneşli ve sıcak geçen aylar sonucunda yaşam alanlarımızın dış cepheleri zarar görmektedir. Sizler de binanızın dış cephe temizliği ile ilgili çok fazla ilgilenemeyebilirsiniz. Bu durum çok doğaldır. Ama periyodik bir şekilde yaptıracağınız dış cephe temizliği sayesinde iş yeri binanız veya oturduğunuz alan yeni ve tertemiz bir görüntüye sahip olacaktır.  Bunun için sadece bizi aramanız yeterli  olacaktır. Bizi aradığınız takdirde profesyonel temizlik ekibimizle birlikte dış cephe temizliğini yaparak sizlere yeni bir görünümlü bina teslim etmiş oluyoruz.

Yağmur , çamur , kar , rüzgar , fırtına derken dış kapılarımız , pencerelerimiz oldukça kirlenmektedir. Aynı zamanda binanızın duvarları da aynı şekilde kötü bir görünüme sahip olabilir. Platform  veya vinç kullanma suretiyle emniyetli bir şekilde dış cephe temizliğihizmetini sunuyoruz. Gerektiği yerde dış cephe temizliği öncesi binanızda küçük tadilatlar yapmanız gerekmektedir. Dökülen boya veya sıva uygulamaları , yine dökülmüş beton ve tuğla parçaları olmuş olabilir . Bunları dilerseniz bize dilerseniz ustalarınıza da yaptırdıktan sonra güzel bir şekilde dış cephe camlarınız ,duvarlarınız , kapılarınız , balkon veya teraslarınızı , yıkama veya silme yoluyla temizlemekteyiz.

Dış Cephe Temizliği

Kendi başınıza temizleme yapmak hem maddi hem manevi size çok büyük külfetler çıkarabilir. Kendi başınıza temizlik yapmak isterken kullanacak olduğunuz maddeler temizlik yönünde çok fazla etkili olmayacağı gibi çeşitli zararlar da ortaya çıkarabilmektedir. İklim şartlarından doğan oksidasyon ve korozyonu temizlemek oldukça maliyetli bir iştir. Binanızın bu oksidasyon ve korozyona maruz kalmasını istemiyorsanız yılda en az 2-3 kere dış cephe temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Böylece sürekli temiz ve güzel bir görünümün yanı sıra büyük maliyet çıkaracak bu tür hasarları da engellemiş olursunuz.

Asitli yağmurlar nedeni ile binanızın dış cephesinde oluşan ve çıkarması oldukça güç leke ve izlerin , dış yüzeye yapışmış çamur ve kirlerin , pas ve yosunlaşmanın oluşmasını engellemekteyiz.

Dış cephe temizliği sırasında karşılaştığımız her bir leke , pas veya kir için farklı kimyasallar kullanmaktayız. Her yüzeyin veya her kirin yapısı ve çözünme olayı farklıdır. Bu farklılıkları bilmek te deneyim ve profesyonellik gerektirir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve uzman personellerimiz ile binanızın dış cephesine zarar vermeden burayı bütün kötü görünüm , kir ve lekelenmelerden kurtarıyoruz. Böylece günümüzde modern ve şık binaların yarıştığı mahalle ve sokaklarda sizin binanız da temizliği ile ön plana çıkacaktır.

Dış cephe temizliğini yaparken kullanmış olduğumuz güvenlik sistemleri ile güvenlik talimatlarımızın uygulanması ile birlikte sorunsuz ve emniyetli bir şekilde bu hizmeti vermekteyiz.

Okul , hastane , plaza , otel , resort , rezidans , iş merkezi ve hanlar da dış cephe temizlik konusunda bizlerden yardım istemektedirler. Dış cephe temizliği yapılmış olan binalar yolda giderken mutlaka gözünüze çarpacaktır. Diğer binalar toz veya kirler içinde lekeli bir durumda dururken dış cephe temizliği yapılmış olan binalar hemen kendini göstermekte ve sizlerin de ilgisini çekip beğenisini kazanmaktadırlar.

Kocaeli Dış cephe temizliği yaptırmadan önce mutlaka bize danışın. Web sayfamızda da bulunan irtibat numaraları ve adres bilgilerinden bize ulaşabilir ücretsiz keşif isteyebilirsiniz. Ücretsiz keşifler sayesinde binanız için gerekli olan uygulamalar ve fiyatlar hakkında size teklif vermekteyiz. Teklifimizden sonra belirlediğimiz gün ve saatte tüm profesyonel kadromuzla binanıza gelip dış cephe temizliğine başlayarak mükemmel bir sonuçla işlerimizi bitirmekteyiz.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212