kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

FABRİKA TEMİZLİğİ

  • Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği | Kocaeli ili sanayi şehri olmasından dolayı birçok fabrikayı bünyesinde barındırmaktadır. Endüstriyel temizlik hizmetleri genellikle endüstriyel üretim süreçlerinde oluşan zemin ile ilgili sert kir ve yağ çıkarmak için temizlik malzemeleri ve temizlik yöntemleri daha sıkı olması gerekmektedir. Müşterilerimizin Çalışacağı mekânın türüne göre temizlik yöntem ve malzemelerini seçme konusunda duyarlı davranan VİTRİN TEMİZLİK, büyük fabrika ve meskenler için de bu tavrını korumaktadır. Fabrika Temizliği gıda üretimi yapan fabrikalarda temizlik malzemelerini zararsız  olmayanlardan seçer ve temizlik stratejisini de ona göre belirler. Makine ve Endüstriyel tesiste kullanılan malzemeler genellikle çok daha büyük ve normal ticari bir ortamda bulunan ekipmanların daha sağlamdır.Bu nedenle, endüstriyel temizlik hizmetleri onları temiz tutmak ve mikropların yayılmasını sınırlamak için sert deterjanlar ve temizlik araçları kullanmak gerekir.
Öncelikli olarak zemin ve duvar temizliği, cam ve pencerelerin yıkanıp silinmesi, eşya ve mobilyaların tozunun alınması, çöplerin atılması, tuvalet ve lavabolar ile koridor, merdiven ve asansör gibi alanların temizliğiyle detaylı bir şekilde sizin istediğiniz periyotlara göre sunmaktadır. Bu açıdan ister haftalık veya aylık periyotlarda, ister tek defaya mahsus olmak üzere VİTRİN TEMİZLİK’ in hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
Ayrıca bir fabrikanın sık ihtiyaç duyacağı inşaat ve tadilat sonrası temizlik istekleriniz doğrultusunda yerine getiren VİTRİN TEMİZLİK tüm ihtiyaçlarınızda sürekli yanınızdadır.

Fabrika Temizliği

Endüstriyel sanayi alanında veya başka bir deyişle birçok fabrikalarda özel temizlik hizmeti sunmaktayız. Yapmanız gereken bizimle irtibata geçmeniz ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmanız. Fabrika temizliği konusunda uzman eksperlerimiz talebiniz üzere fabrikanıza gelir. Yapılan incelemelerimizin ardından bizden talep ettiğiniz temizlik hizmeti için size fiyat teklifi sunarız. Özel olarak eğitilmiş ve uzman kadromuzla iş yerinize geliriz ve size fabrika temizliği konusunda profesyonel temizlik hizmetimizi sunarız.

Fabrika temizliği gerek iş makinelerinin hassasiyeti , gerek alanların çok detaylı olmasından dolayı oldukça önemli olup büyük bir hassasiyet ve özen  gösterilmesi gereken bir temizleme işlemidir.

Fabrikanızda bulunan zeminin süpürülüp ıslak ve kuru vakum makinelerimizle temizliği , yerlerin yıkanması , iş makinelerinin hassas biçimde silinmesi , yerde bulunan lekelerin kimyasal çözücülü temizlik ürünlerimiz ile temizlenmesi , yerde veya belli alanlarda bulunan makine yağları veya kalıplaşmış artıkların çözülerek parlatılması , uygun görülen makine , araç ve gereçlerin titizlikle silinmesi , cam pencere temizliği , merdiven ve korkulukların temizlenmesi , tavanda bulunan aydınlatmaların yüksek merdivenler ile çıkılarak temizlenmesi , çelik veya metal yüzeylerin silinerek parlatılması , etrafta bulunan çöplerin toplanıp atılması gerekmektedir.

Fabrikalarda ayrıca depo ve depolama alanları da mevcuttur. Bu tür yerlerin de temizliği istendiği takdirde firmamız tarafından titizlikle yapılmaktadır. Bu bölümde sizin gösterdiğiniz artık çöp , koli , karton vs.. ürünlerin toplanması , rafların veya dolapların silinmesi , yerlerin silinerek yıkanması ve cilalanması ve ilaçlanması oldukça önemlidir.

Üretim alanı ve imalathane yerlerinin de temizliği çok önemlidir. Bu yerlerin temizliğinin yanında  dışarıdan girecek olan böcek vs.. gibi dış tehditlere karşı ilaçlanması da önemlidir.

Fabrikaların bir çoğunda mutfak veya yemek alanları vardır. Kimi fabrikalar kendi mutfaklarında yemek yaparken kimi fabrikalarda catering firmaları ile anlaştıkları için sadece yemek yeme yerleri bulunmaktadır.  Hangi durum olursa olsun yemek alanlarının temizliği , masa ve sandalyelerin temizliği , varsa ocak , davlumbaz , buzdolabı , mutfak fayans ve seramiklerin yıkanıp silinmesi , derz aralarının özel kimyasallar ile temizlenmesi , duvar ve zeminin yıkanması ve cilalanması , rafların ve mutfak dolaplarının iç ve dış temizlikleri , metal ve çelik yüzeylerin silinmesi ve parlatılması , yemek alanlarında bulunan ayna ve cam yüzeylerin silinmesi , kapıların silinmesi , varsa beyaz eşyaların çekilip alt ve dip köşelerin temizliği işlemini yapmaktayız.

Fabrikalarda çok fazla sayıda işçi bulunduğu için bu tür yerlerin tuvalet ve lavaboları çok sık kullanılmakta ve bazen gerekli hassasiyet gösterilmemektedir. Lavabo ve tuvalette bulunan fayans ve seramiklerin silinmesi , yıkanması , çöplerin atılması talep gelirse tuvalet kağıdı , kağıt havlu gibi malzemelerin temini ve değiştirilmesi , ayna ve camların silinmesi , pencere ve pervazların temizliği , tuvaletlerin özel kimyasallar ile ovularak temizlenmesi , burada da bulunan ve kararmış veya leke tutmuş derz aralarının temizlenmesini sağlıyoruz.

Fabrikalarda bulunan ofis bölümleri çalışanlar için çok önemlidir. Ofis odalarında bulunan masa ve sandalyelerin temizliği , talep edilmesi ve uygun görüldüğü takdirde masa üstlerinin dağınıklığının toparlanması , çöplerin atılması ,ofiste kullanılan ofis araç gereçlerinin özenle ve hassas bir şekilde temizlenmesi , ofis kapı , pencere ve doğramaların silinmesi , zemin ve duvar temizliğinin yapılması ofis çalışanlarının güne daha iyi ve verimli başlamasına da sebep olmaktadır.

Fabrika temizliği konusunda mutlaka bize danışmayı unutmayın.  Kalitemizden , saygınlığımızdan , kullanmış olduğumuz birinci sınıf malzemelerden ve hassasiyetimizden asla ödün vermeden sizlere fabrika temizliği konusunda sorunsuz bir hizmet sunmaktayız.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212