KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Görev Tanımımız

Benzersiz Temizlik hizmeti ile yüksek eğitimli personelimizle, büyük bir müşteri hizmeti ve memnuniyetini sağlamaktır. 2008 yılından bu yana, Kocaeli halkı için benzersiz ve sürekli yenilikçi, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan bir politika ile yolumuza sizlerin güveni ve sevgisi ile devam ediyoruz. Temizleme hizmetimizde çevre dostu temizlik ürünleri kullanıyoruz. En etkili malzemeleri kullanmanın yanı sıra, aynı zamanda rutin kalite kontrol ziyaretleri planlamak ve elektronik kalite kontrol listelerinin kullanımı yoluyla teknolojideki en son gelişmeleri kullanmaktayız.

Bizi Eşsiz Kılan Şeyler

Biz sizin ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş temizlik programları sunan, müşteriye en üst seviyede hizmet sunmanın yanı sıra, Yaşam alanlarınızın temiz ve düzenli olmasını sağlamak için sizinle birlikte yolumuza devam edeceğiz.

  • Eğitim
  • Kalite Kontrol Ekipman ve Malzemeleri
  • Çalışanlarımız

Çalışanlarımızın iş becerilerini maksimuma çıkarmak için kurumumuzda çeşitli eğitimler verilir ve uygulamalar yaptırılır. Bu sayede kurumumuz kalitesiyle büyüyerek bütün taleplerinize cevap verebilecek potansiyele ulaşmıştır.

Temizlik sektöründe önemli olan kimden hizmet aldığınız değil, nasıl bir hizmet aldığınızdır. Vitrin  Profesyonel Temizlik olarak , siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti taahhüt ediyoruz. Almak istediğiniz hizmetlerle ilgili Vitrin Profesyonel Temizlik , her zaman yanınızda ve destekçiniz olacaktır. Firmamızdan alacağınız teklifi değerlendirirken; alacağınız hizmetin kalitesini, çalışan personelin iş güvenliği eğitimi aldığını ve SSK lı olduğunu, kullanılan malzemelerin kalitesini hijyenini  mutlaka hesap edin. Web sitemizde bulunan telefon numaralarını 7/24 arayarak istediğiniz konuda danışıp bilgi alabilirsiniz.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212