kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

HALı YıKAMA

  • Halı Yıkama

Halı Yıkama

VİTRİN TEMİZLİK Halı Yıkama olarak Kocaeli’nin tüm semtlerine gezici servis ağımız ile anında hizmet kalitesini müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Avrupa standartlarına uygun, temizlik hizmetleri sunuyoruz.
Kocaeli de Halı yıkama hizmeti, bize ulaştığınız andan itibaren, aynı gün içerisinde dağıtım ekibimiz adresinize ulaşarak halılarınızın yerinde tespiti ve makbuz karşılığında teslim alımı ile başlatıyoruz. Bundan sonra halılarınız sadece o gün servis süresi olduğu için yıkama sürecinde sayılmamaktadır.
Teslim alınan günün akşamı en geç saat: 22:00 sularında halı yıkama fabrikamıza ulaşıyor. Ertesi gün leke testlerinden geçerek yıkama işleminde uygulanacak perspektifler belirleniyor. Bazı kalıcı lekeler var ise burada belirlenerek resmi çekilerek müşterilerimize bildirilmesi de bu aşamada olur.
Bu aşama halılarınızdan çıkmayan boya vb. lekelerin tespiti ve müşterinin konu hakkında bilgilendirilmesini içerir. Bu uygulama video kaydı ile veya resim ile kayıt altına alınmaktadır. Kayıt dışı firmamızın haricinde oluşan bu tür sorunlardan firmamız sorumlu değildir. Daha sonra toz çırpma ünitesinde halılarınızın kaba tozu silkelenir ve yıkama ünitesine hazırlanır. Yıkama ünitesinde halılarınız özel ERA111 halı şampuanları ile özenle yıkanır. Halılarınız özel kurutma odalarımızda dış etkenlere maruz kalmadan tam sistem kurutulur. Fabrikadaki son aşamamız paketleme ve etiketleme aşamasıdır. Son olarak makbuzunuzda belirtilen tarih ve saatte halılarınız adresinizde kullanımınıza hazır şekilde sunulur.
TEMİZ BİR HALI MEKÂNLARA NELER SAĞLAR:
1- Sıcaklık ve konfor sağlar Soğuk havalarda ya da mevsimlerde, sıcak havayı, bir enerji tasarrufu gibi korur. Halı ayrıca, oturup oynamak veya çalışmak için rahat bir yer sağlar ve bir odaya genel sıcak bir duygu verir.
2- Güzellik ve Stil ekler: Halı canlı renkleri ile ve daha güçlü cesur desen ve dokuları ile bir odak noktası olabilir.
3- İç Hava Kalitesi geliştirir: Toz, polen ve diğer partiküller inden arındırılmış bir halı astım ve alerji problemi olan kişileri rahatlatır. Ortamın huzuru büyür.
4- Gürültü azaltır: Halılar dışarıdan gelen sesleri ve içerde oluşacak sesleri engeller.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212