kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

ISLAK KURU HALı YıKAMA

  • Islak Kuru Halı Yıkama

Islak Kuru Halı Yıkama

Halılar sürekli yerde olduğundan dolayı tüm gün dışarıdan gelen tozların yere inmesiyle gün içerisinde çok fazla toz ve mikrop barındırırlar. Halılarınızın kirlendiğini gözle tam olarak göremeseniz de oldukça fazla sayıda bakteri ve mikrop oluşturur. Üstelik evinizde küçük çocuklarınız da varsa sürekli yerde oyun oynadıklarından dolayı bu mikrop ve bakteriler çocuğunuzun soluduğu havaya karışarak bağışıklık sisteminde küçük rahatsızlar yaşatabilir.

Bilindiği gibi halı yıkama işi bayanların hiç sevmediği ve çok zahmetli bir iştir. Evde halıları kaldırmak için bütün eşyaları tek başına kaldıramayabilir , veya halıyı kaldırmada ve yıkamada zorlanabilirsiniz. Görüldüğü yerleri sadece silmek bir temizleme uygulaması değildir.

Halı silmek ve yıkamak için bir çok elektrik süpürgesi üretilmiştir. Evinizde bir halı yıkama makinesi varsa ve halınızı bu makineyle yıkıyorsanız tamamen temizlendi gözüyle bakmayınız. Kabaca tozu almış olsanızda iyi bir halı yıkama ve süpürme işlemi için makinenizin emiş gücünün çok yüksek olması gerekmektedir. Bu makineler ise ev tipi değil sanayii ürünü olarak satılmaktadır. Üstelik sadece elektrikli ıslak kuru halı yıkama makineleri değil bu makineler ile birlikte kullanılan kimyasal çözücüler de çok fazla önem taşımaktadır. Her halı türüne her marka veya aynı kimyasal ürününü , temizlik maddelerini kullanmanız doğru değildir. Çünkü halıların dokumaları birbirinden farklıdır. Kullanılan iplikler , pamuk türleri , dokuma teknikleri hep farklı olduğundan yanlış kullanacağız bir kimyasal ürün halınızı yıpratabilir yada renklerinde farklılıklar meydana çıkarabilir. Islak kuru halı yıkama makinelerimiz sayesinde bu çok özel temizleme işlemini halınıza veya dokumasına zarar vermeden hassas ama etkili bir şekilde temizlemekteyiz. Islak kuru halı yıkama makineleri yüksek emiş gücüne sahip olduğundan halının diplerine kadar çökmüş olan toz ve lekeleri anında sökebilir ve pırıl pırıl temizliğini yapabiliriz.

Islak Kuru Halı Yıkama Kocaeli

Halı yıkama veya temizleme yaptığınız sıvı deterjan veya sabunların bazı lekeleri kolay çıkarmadığını görürsünüz. Bunun nedeni kullanılan deterjanın içindeki kimyasal ürünlerin bizim kullandıklarımız profesyonel maddeler ile aynı olmamasından kaynaklanır. Islak kuru halı yıkama makineleri ile temizlenen halılarınız adeta yeni alınmış ve ilk günkü gibi renk ve canlılığına kavuşur.

Islak kuru halı yıkama makineleri ile her türlü halı için farklı uygulamalar yapmaktayız. Her halı yıkanma özelliklerine sahip değildir. Bazı halıların yıkanmadan sadece silinerek temizlenmesi gerekmektedir.  Bazı halılar leke tutmaz özelliğine sahiptir. Bir halı bu özelliklere sahip olsa da mutlaka üzerinde mikrop taşır. Sizleri bu mikroplardan tam anlamıyla arındırarak sizin ve çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde evde zaman geçirmesini sağlıyoruz.

Aynı şekilde halıları çok fazla kirlenen yerlerin biri de iş yerlerinizdir. Büyün gün ayağının tozu ve çamuruyla ağırladığınız müşterilerinizin veya sizlerin bıraktığı izler bir süre sonra çıkmaz lekelere dönüşebilir. İş yerinde bulunan duvardan duvara halı kaplamalarınızı artık yerinde gelip ıslak kuru halı yıkama makineleri ile temizlemekteyiz. Halılarınızı sökmeden üstünden derin ve etkili bir silme yöntemi ile dip köşelere kadar tüm mikroplardan arınmasını sağlıyoruz.

Camii , hastane , iş yeri , ofis , büro , mağaza , dükkan , ev , okul , yuva neresi olursa olsun tüm halılarınızı anında ıslak kuru halı yıkama makineleri ile temizlemekteyiz.

Halı ve kilim yıkatmak istiyorsanız mutlaka bizi arayın. Sitemizde bulunan adres ve telefonlardan bizlere ulaşabilir  ve sorunsuzca güvenle halı yıkama işlerini yaptırabilirsiniz. Sizlere en iyi halı yıkama hizmetini ıslak kuru halı yıkama makineleri ile sağlamaktayız.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212