kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

İZMİT KOLTUK YıKAMA

  • İzmit Koltuk Yıkama

İzmit Koltuk Yıkama

İzmit Koltuk Yıkama İzmit Vitrin Temizlik Şirketi olarak; siz saygın müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden bir tanesi de koltuk yıkama hizmetidir. Koltuk yıkama hizmetimiz, kısaca şöyle gerçekleşmektedir:

Telefon veya mail yolu ile bizimle irtibata geçmeniz halinde, işin tanımı koltuk takımı ya da çekyat, kanepe, sandalye gibi işlerinizin ne olduğu tespit edilip, yapılacak uygulama belirlenir.

Fiyat ve yapılacak gün belirlendikten sonra ekiplerimiz, belirtilen gün ve saatte evinizde ya da işyerinizde olur.

Bundan sonrası, Vitrin Temizlik Şirketinin personeli tarafından koltuklarınızın makina sistemi ve kumaşa özel kimyasallar, özel koltuk yıkama vakumlama makinası ile temizliği yapılıp teslimi sağlanır.

İzmit Koltuk Yıkama Şirketi

Biz Vitrin Temizlik firması olarak özellikle koltuk yıkama konusunda diğer firmalardan farklı olarak tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile yüksek vakum gücüne sahip makine ile koltuklarınızı önce uygun kimyasallar ile ıslanır ve yaklaşık 20 dakika kirlerin yumuşaması beklenir. Daha sonra yumuşayan kirler vakumlanır ve ikinci aşamaya geçilir. Bu aşamada koltuk yıkama aşamasıdır. Birinci etapta koltuğun yüzeyindeki lekeler ve kirler belli olduğu için özel fırça ile leke çıkarıcılar yardımı ile koltuklarınız fırçalanır. Bu aşamada koltukların ön tarafları, araka tarafları, altı, açılan kısımları komple fırçalanır ve tekrar vakumlanır. Üçüncü aşamada ise yıkanan koltuğa saf su ve anti bakteriyel kimyasal konularak duruma işlemine geçilir. Bu aşamada koltuğun üzerindeki deterjan kalıntıları, köpükler ve kalan lekeler var ise güzelce temizlenip makinenin kirli suyu dökülür. yaklaşık 15 dakika sonra makineye hiç bir kimyasal ve su koymadan kurulama işlemine geçilir ve koltuğun üzerinde hafif bir nem kalıncaya kadar vakumlanır, çekilir. Vakumlama esnasında koltuğun kumaş yönüne doğru vakumlama yapılır ve kuruduktan sonra iz kalmaması için.

Biz Vitrin Temizlik şirketi olarak Kocaeli ve tüm ilçelerinde müşterilerimizi en kaliteli hizmeti en uygun fiyata yaparak her zaman takdire şayan olmuşuzdur. Yıkama hizmeti sonrasında beğenilmediği durumda ücretinizi geri iade edip yada tekrar gelip yapma garantisini biz müşterilerimize veriyoruz. Kalitemizi ve hizmetimizi sizlere sunduktan sonra bizlere referans olmanız bizim en büyük kazancımızdır. Biz bu bilinçle çalışan bir firmayız.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212