kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

KOCAELİ BöCEK İLAçLAMA

  • Kocaeli Böcek İlaçlama

Kocaeli Böcek İlaçlama

Kocaeli Böcek İlaçlama Kocaeli Vitrin Temizlik Şirketi olarak Kocaeli ve tüm ilçelerinde haşere ilaçlaması konusunda eğitimli personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Hamam böcekleri ve kemiriciler (fare ve kemeler) gibi zararlılar, gıda kırıntılarının ve çöplerin bulunduğu kolayca saklanabilecekleri, ortamlarda yaşarlar. Hastalık taşımaları yanında alerji ve astım nöbetlerinin en sık rastlanan nedenleri arasındadırlar. Ne yazık ki, haşere ve kemiricilerin hakkından gelmek için sıklıkla kullanılan spreyler astım nöbetlerine ve diğer sağlık sorunlarına yol açarlar.

Evdeki haşereleri ve kemiricileri kontrol altında tutmak için çok sayıda insan kimyasal pestisidleri

kullanmaktadır. Pestisidler zehirdir (bkz Bölüm 14) kullanmak gerekirse dikkatle kullanılmalı ve özenle saklanmalıdır.

Ev haşerelerini kontrol altında tutmanın en iyi yolu onları cezbeden şartların ortadan kaldırılmasıdır:

Kemiricilerin beslenebilecekleri gıda kırıntıları, ekmek parçaları ve diğer maddeleri düzenli biçimde süpürün ve temizleyin.

  • Pişirip yedikten sonra yemek hazırlanan yerleri temizleyin ve kurulayın.
  • Gıdaları sıkıca kapalı muhafaza kaplarında saklayın.
  • Kaçıran muslukları onarın, lavaboları kuru tutun. Hamam böcekleri ve diğer haşereler suyu sever.
  • Evde oluşan çöp ve atıkları kapalı kutularda tutun ve düzenli olarak uygun yere atın.
  • Haşeratın girmesini önlemek için duvarlardaki, tavanlardaki ve zeminlerdeki delik ve çatlakları kapatın. Ufak delikleri çelik yünü, harç vb. maddelerle doldurun.Birçok haşere kimyasal maddelerden daha az zararlı ve daha ucuz olan organik maddelerle uzaklaştırılabilir. Kocaeli Vitrin Temizlik Şirketi olarak sizlere ilaçlama yaptırmadan bu böcekler ile nasıl mücadele edilir paylaşmak istiyoruz. Bazen kendinizin bu önlemleri alması evi temiz tutması yetmez ve daha aktif haşere kontrolü gerekir.Bu durumda Kocaeli, İlaçlama Şirketi Olan Vitrin Temizlik Firması ile iletişime geçmeniz tek çözüm olacaktır.Hamam böcekleri için, şeker ve borik asit ya da yemek sodasını karıştırarak hamam böceğinin gezindiği yüzeylere serpin. Yiyecekler ve öleceklerdir. YA DA, borik asidi suyla karıştırarak koyu bir bulamaç yapın. Mısır unu da ekleyerek küçük toplar oluşturun. Evin çeşitli yerlerine bırakın, aman    çatılardaki çatlaklarda yaşarlar. Duvar çatlaklarını alçıyla kapatmak, duvarları tamamen ya da bir metreye kadar sıvalamak haşere üremesini önler. (toprak sıva yapmak için, bkz sf 361.) Saz çatı örtülerini kiremit, metal, ya da çimento ile değiştirmek veya çatının iç tarafını kaplamak da haşereleri dışarıda tutar.
  • Kemiricileri öldürmek için kapan kullanın. Zehirler sadece bunların kullanımı konusunda eğitilmiş kimselerce çok dikkatli biçimde ve güvenlik ekipmanı varsa kullanılmalıdır. Bazı haşereler, özellikle çamur, kerpiç ve sazdan yapılan zemin, duvar ve
  • Akkarıncalar için tahtadan inşaat malzemelerinin toprakla doğrudan temas etmediğine emin olun. Yakacak odunu eve bitişik olarak saklamayın.
  • Sinek larvaları için ezilmiş reyhan yapraklarını 24 saat suda bekletin. Süzdükten sonra larvaların üzerine püskürtün. Basit bir sinek kapanı yapmayı öğrenmek için, bkz sf 56.
  • Karıncalar için giriş yerlerine kırımız toz biber, kurutulmuş nane, ya da ezilmiş sinameki serpin.

çocukların yememesine çok dikkat edin!

Kimyasalları kullanmadan haşere kontrolü

Kocaeli Vitrin Temizlik Şirketi olarak sizlere ilaçlama yaptırmadan bu böcekler ile nasıl mücadele edilir paylaşmak istiyoruz. Bazen kendinizin bu önlemleri alması evi temiz tutması yetmez ve daha aktif haşere kontrolü gerekir.Bu durumda Kocaeli, İlaçlama Şirketi Olan Vitrin Temizlik Firması ile iletişime geçmeniz tek çözüm olacaktır.

Hamam böcekleri için, şeker ve borik asit ya da yemek sodasını karıştırarak hamam böceğinin gezindiği yüzeylere serpin. Yiyecekler ve öleceklerdir. YA DA, borik asidi suyla karıştırarak koyu bir bulamaç yapın. Mısır unu da ekleyerek küçük toplar oluşturun. Evin çeşitli yerlerine bırakın, aman

çocukların yememesine çok dikkat edin!

Karıncalar için giriş yerlerine kırımız toz biber, kurutulmuş nane, ya da ezilmiş sinameki serpin.

Sinek larvaları için ezilmiş reyhan yapraklarını 24 saat suda bekletin. Süzdükten sonra larvaların üzerine püskürtün. Basit bir sinek kapanı yapmayı öğrenmek için, bkz sf 56.

Akkarıncalar için tahtadan inşaat malzemelerinin toprakla doğrudan temas etmediğine emin olun. Yakacak odunu eve bitişik olarak saklamayın.

Kemiricileri öldürmek için kapan kullanın. Zehirler sadece bunların kullanımı konusunda eğitilmiş kimselerce çok dikkatli biçimde ve güvenlik ekipmanı varsa kullanılmalıdır. Bazı haşereler, özellikle çamur, kerpiç ve sazdan yapılan zemin, duvar ve

çatılardaki çatlaklarda yaşarlar. Duvar çatlaklarını alçıyla kapatmak, duvarları tamamen ya da bir metreye kadar sıvalamak haşere üremesini önler. (toprak sıva yapmak için, bkz sf 361.) Saz çatı örtülerini kiremit, metal, ya da çimento ile değiştirmek veya çatının iç tarafını kaplamak da haşereleri dışarıda tutar.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212