kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

KOCAELİ YERİNDE HALı YıKAMA

  • Kocaeli Yerinde Halı Yıkama

Kocaeli Yerinde Halı Yıkama

Kocaeli Yerinde Halı Yıkama evimizde her bölümde artık hemen hemen parke üzerinde halı kullanmaktayız.

Salon , oturma odası , yatak odası , çocuk odası , mutfak , ve koridorlarda halı , kilim gibi zemin tekstil ürünleri kullanılmaktadır. Aynı şekilde ofis ve bazı iş yerlerinde halı kaplama veya özel tasarım halılar da kullanılmaktadır.

Günümüzde tekstil ve dokuma teknolojisinin ilerlemesiyle bir çok dokuma halı türü üretilmektedir.

Bu halıların bir çoğu için asla kir ve leke  tutmaz denilse de dokumaların arasında mutlaka toz ve mikrop bulunmaktadır. Çocuklu evlerde ise çocukların sürekli yerde halının üzerinde oyun oynamaları nedeniyle bu mikrop ve tozlar çocukların soluduğu havaya karışır. Çocukların zaman zaman hasta olmalarının bir sebebi de budur.

Kullanmış olduğumuz halıları her gün yıkamak veya temizlemek mümkün olmayabilir. Ama belirli aralıklar ile yapılan halı yıkama işlemleri halılarınızın uzun süre temiz kalmasını sağlamaktadır. Öncelikle temizleme işlemi yapılacak halılar çok güçlü ve özel olarak tasarlanmış vakumlu makinelerimiz ile süpürmekteyiz. Süpürme işlemi bittikten sonra yıkama işlemine geçilir. Halınız iyice köpürtülerek tertemiz yıkanır. Durulama işlemi uygulandıktan sonra da kurutmaya geçilir. Ve en son odanın 1-2 saat içerisinde havalandırılarak hava sirkülasyon işlemi yapılır.

Kocaeli Yerinde halıflexYıkama

İş yerlerinizde veya evlerinizde halıflex ürünler de kullanılmaktadır. Bu zemine yapıştırılmış olan ürünlerin üzerlerinde bulunan eşyaların ve malzemelerin mekandan dışarı çıkarılması ,  sökülerek yıkama ve tekrar yapıştırıcılar ile yere uygulanması , dışarı çıkarılan eşyaların yerlerine konulması çok uzun süre ve büyük masraflar ortaya çıkarır. Temizlik şirketimiz konusunda uzman ekibi ve hizmet anlayışıyla yerinde halı yakama hizmetini sizlere sunar. Yerinde halı yıkama hizmetimiz için önceden ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Temizlenecek olan yüzeyin büyüklüğü , ve yapısı ile ilgili detaylı fiyat keşif yapıldıktan sonra verilmektedir.

Profesyonel hizmet anlayışımızdan , eğitim almış uzman kadromuzdan , saygınlığımızdan ve kalitemizden , kullanmış olduğumuz anti bakteriyel ve birinci sınıf temizlik malzemelerimizden ödün vermeden , % 100 müşteri memnuniyetini sağlayarak , sizlere 7 gün 24 saat temizlik hizmetimizi sizlere sunarız.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212