kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

OFİS TEMİZLİğİ

  • Ofis Temizliği

Ofis Temizliği Kocaeli

Ofis Temizliği Kocaeli | Günümüz iş hayatında çalışma ortamlarının düzenli, temiz olması bizim, çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve misafirlerimizin rahat etmesi açısından çok önemlidir. Biz Kocaeli ofis temizliği firması olarak daha verimli, dağınık olmayan bir ortamda işlerinizi yapmanıza yardımcı oluyoruz. Kocaeli ofis temizliği şirketleri arasında ofis temizliği fiyatları konusunda müşterilerimize en uygun fiyatı sunuyoruz. Biz firmasını tercih ettiğiniz durumda ofis temizliği nasıl yapılır diye bir sıkıntınız kalmayacaktır. Vitrin Temizlik firması olarak size profesyonel görünümlü bir ofis ortamı sağlamak için kaliteli temizlik personelimiz ile hizmetinizdeyiz.
Bir ofis binasına yapılan temizlik sonrasında ofis çalışanları işlerine konsantre olurlar. Bazı ofisler çalışanlarına temizlik görevi verir. Bu çalışan esas sorumlu olduğu işe konsantre olmak yerine temizlik işi ile uğraşmak zorunda kalır. Buda işyerinde verimliliğin düşmesine neden olur. Örneğin, ofis temizliği bilgisi olmayan bir sekreter ya da çalışan bir ofis çalışanı ne kadar cam silebilir? Ne kadar mutfak lavabo temizliği yapabilir? Yerler halıfleks ise bunun temizliğini ne kadar sağlıklı yapabilir? Bunlara ek olarak, Kocaeli ofis temizliği şirketi olan Vitrin Temizlik Ofis temizleme hizmeti, ofis mobilyaları, toz, çöplerin boşaltılması, ofisin tuvaletinin temizliği ve daha fazlası ile size ferah, çalışılabilir bir ortam hazırlıyor. Bu hizmeti sizin istediğiniz bir günde ve saatte çalışmalarınıza engel oluşturmadan yapıyoruz. Kocaeli merkezli ya da diğer ilçelerinde derli toplu bir ofis ortamı yaratmak bizim önceliğimizdir. Ofis Temizlik personeli benzersiz bir bilgi, beceri, tecrübe, güler yüz, donatım ve deneyime sahip olmalıdır.
Örneğin, bir ofis binası temizlik hizmetini yaparken ofis tuvaletlerinin nasıl temizleneceğini bilmeli, ne tür temizlik malzemesi kullanması gerektiğini bilmeli, ofis içi dağınıklığını nasıl toplaması gerektiğini bilmeli, ofis içi araç-gereçlerini temizledikten sonra yerli yerine nasıl konulacağını bilmelidir. Çalışanları rahatsız edecek zararlı kimyasallar teneffüs edilmesi ciddi riskler oluşturabileceğini bilmelidir. Biz Vitrin Temizlik olarak bu konularda endişelenmenize gerek yok. Çünkü temizlik personelimiz bilinçli ve işinin ehli kişilerdir. Temizlik ekibimiz profesyonel, çevre dostu temizlik malzemeleri ile hizmet vermektedir. Kapı, lavabo, ayna, sayaçlar ve zemin, dolap, masa, bilgisayar ve aksesuarları, klima, balkon, mutfak, camlar, yerler tamamı sizin rahatınız ve sağlığınız için tertemiz yapıyoruz.
Son olarak, ofisiniz sizin, çalışanlarınız için çok sağlıklı bir mekâna dönüşmüştür. Sizi ziyaret için gelen yeni müşterilerinizi, misafirlerinizi rahatlıkla ağılayacağınız bir ortamı sizlere sunuyoruz.

Ofis Temizliği

Herkes evinde veya çalıştığı iş yerinde hijyen bir ortamda olmak ister. Sabah evden çıkıp iş yerinize gittiğinizde tozlu bir masa , dağınık bir çalışma alanı lekeli yerler görmek istemezsiniz. Çalıştığınız bölümün de eviniz gibi temiz olmasını istersiniz. Kirli olan bir alanda çalışmak iş şevkinizi kırdığı gibi olumsuz yönde de tüm gününüzü etkilemektedir. Gerek iş yoğunluğu gerek stres ve yorgunluktan dolayı her gün ofisinizi temizleyemeyebilirsiniz. Ertesi gün de karşılaşacağınız manzara sizin iş yerinde bulunduğunuz ilk dakikadan itibaren canınızı sıkabilir. Ama iş yerine gittiğinizde tertemiz bir masa , düzenlenmiş bir çalışma alanı , tozları alınmış raflar , süpürülüp silinmiş yerler ve mis gibi kokan bir ortam olduğunda hem güne güzel başlarsınız hem de sağlığınız açısından herhangi bir kötü durumla karşılaşmamış olursunuz. Biz sizler için bu hizmeti sunuyoruz.

Düzenli olarak iş yerlerinizi , ofislerinizin detaylı temizliklerini yapıp size sağlıklı ve ferah bir çalışma alanı sunuyoruz. Bu konuda uzman ekibimiz tarafından temizliğin her ayrıntısı en ince detaylarına kadar düşünülüyor ve birinci sınıf temizlik ürünleri ile ofisinizi temizliyoruz. Ofis temizliği çok önemli ve sanıldığı kadar kolay bir uygulama değildir. Gerek dışarıdan gelen müşteri veya ziyaretçileriniz tarafından gerek açık pencere veya klima filtrelerinden gelen toz ve bakteriler gözle görülmeyecek şekilde tüm alana yayılır ve siz hissetmeden soluduğunuz havaya karışır. Bu da bünyenizin bağışıklık sistemine her gün küçük küçük zararlar verir. Bizler tarafımıza uygun olarak gösterilen her bölge de en kaliteli temizlik ürünleri ile temizliğimizi yapıyoruz. Ayrıca iş yerinizde veya ofisinizde mutfak veya lavabo bulunuyorsa bu alanlarında temizliğini en küçük ayrıntısına kadar yapmaktayız.

Seramik aralarındaki derzlerde birikmiş toz ve mikroplar , mutfak veya lavaboda ilk etapta gözle görülmeyecek kadar dip köşelerde biriken mikroplardan kurtulmanız için ekibimizle detaylı bir şekilde çalışıp sizlere steril bir ortam sunmaktayız. Mutfak ve lavabo için ayrı ayrı çalışma ofis ve masalarınız için ayrı temizlik ürünleri kullanmaktayız. Kesinlikle çok yoğun kimyasal madde içermeyen doğa dostu temizlik ürünlerini tercih ediyoruz. Sizlerin iş yoğunluğunuzdan dolayı detaylı bir temizliği çok hızlı bir şekilde yapamayabileceğiniz için sizi hem bu yorgunluktan hem de vakit kaybınızdan kurtararak temiz bir ortamda çalışmanızı sağlıyoruz. Temizlik için marketlerden alınan malzemeler her lekeyi her türlü mikrobu sökemediğinden kullandığımız ekipmanlar özel olarak seçilmektedir. İş yerinize gelen müşteri veya ziyaretçileriniz için de ofisinizde görmüş oldukları hijyen görüntü çok önemlidir. En uygun temizlik saatleri personelin olmadığı saat veya günler içerisindedir. Çünkü çalışma esnasında yapılan temizlik çalışanların dikkatini dağıtabilir veya yeteri kadar temizleme imkanı sağlanamayabilir.

Ofis temizliği masa üsteleri temizliği ve parlatılması ile başlar. Uygun görüldüğü takdirde masa üstü dağınıklığı düzenli hale getirilir. Daha sonra zemin temizliğine geçilir. Sandalye ve koltukların silinmesi , dolap ve rafların iç ve dış temizliği , perde , jaluzi aralarının temizlenmesi ,  kapı ve pencerelerin varsa aynaların temizlenmesi , etrafta bulunan aksesuar veya objelerin hassas biçimde silinmesi , sehpa ve bilgisayar üzerlerinin silinmesi , çöplerin atılması , talep gelmesi durumunda temizlik malzemelerinin ( çöp torbası , tuvalet kağıdı , kağıt havluların değiştirilmesi işlemlerini yapmaktayız.  Mutfak ve Lavaboların ise mümkünse her gün temizlenmesi gerekmektedir. Profesyonelce yapmış olduğumuz ofis temizliğimiz sonrasında hem estetik görünüm olarak hem sağlık olarak sizleri mutlu edecek bir hizmet

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212