kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

VİİLA TEMİZLİğİ

  • Viila Temizliği

Villa temizliği kocaeli

Villa temizliği kocaeli | Günümüz iş hayatında kişilerin evlerine ayıracak pek vakti kalmamaktadır. Yaşadığımız ortamlarının düzenli, temiz olması bizim, çocuklarımızın, rahat etmesi açısından çok önemlidir. Biz Kocaeli villa temizliği firması olarak daha verimli, dağınık olmayan, temiz bir ortamda yaşamanıza yardımcı oluyoruz.    Biz Vitrin Temizlik firmasını tercih ettiğiniz durumda villa temizliği nasıl yapılır diye bir sıkıntınız kalmayacaktır. Vitrin Temizlik firması olarak size profesyonel hizmet anlayışı ile yaşanabilir bir ortamı sağlamak için kaliteli temizlik personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bir villa yapılan temizlik sonrasında;  villa yaşayan kişiler akşam evlerine geldiklerinde mutlu ve huzurlu olurlar, günün stres ve yorgunluğunu dinlenerek geçirirler.  Ertesi günü işlerine dinamik konsantre olmuş olarak giderler. Bazı kişiler işten geldikten sonra temizlik işine koyulurlar, zaten gün içerisinde yorulmuş dinlenmesi gerekirken birde ev işleri ile uğraşırlar. Buda insan bünyesinin kaldıramayacağı ciddi risklere yol açar.  Bu çalışan esas sorumlu olduğu işe konsantre olmak yerine temizlik işi ile uğraşmak zorunda kalır. Buda işyerinde verimliliğin düşmesine neden olur.

Biz Vitrin Temizlik şirketi evinizde cam temizliği balkonların temizliği, mutfak ve mutfak dolaplarının temizliği, tuvalet, banyoların temizliği, avizelerin silinmesi, kapı ve kapı kollarının silinmesi, vestiyer ve tüm dolapların iç ve dış silinmesi, yerlerin silinmesi, istenildiği taktirde halıların ve koltukların yıkanması Bunlara ek olarak, Kocaeli villa temizliği şirketi olan Vitrin Temizlik  villa temizleme hizmeti, ofis mobilyaları, toz,  çöplerin boşaltılması, ve daha fazlası ile size ferah, çalışılabilir bir ortam hazırlıyor. Bu hizmeti sizin istediğiniz bir günde ve saatte çalışmalarınıza engel oluşturmadan yapıyoruz.  Kocaeli merkezli ya da diğer ilçelerinde derli toplu bir ofis ortamı yaratmak bizim önceliğimizdir. benzersiz bir bilgi, beceri, tecrübe, güler yüz, donatım ve deneyime sahip olmalıdır.

Villa Temizlik personeli

Örneğin, bir villa temizlik hizmetini yaparken evin tuvaletlerinin nasıl temizleneceğini bilmeli, ne tür temizlik malzemesi kullanması gerektiğini bilmeli, evin içindeki dağınıklığını nasıl toplaması gerektiğini bilmeli, evin içindeki eşyaları temizledikten sonra yerli yerine nasıl konulacağını bilmelidir. Evin içindeki insanları rahatsız edecek zararlı kimyasallar teneffüs edilmesi ciddi riskler oluşturabileceğini bilmelidir. Biz Vitrin Temizlik olarak bu konularda endişelenmenize gerek yok diyoruz.  Çünkü temizlik personelimiz bilinçli ve işinin ehli kişilerdir. Temizlik ekibimiz profesyonel,  çevre dostu temizlik malzemeleri ile hizmet vermektedir. Kapı, lavabo, ayna, sayaçlar ve zemin, dolap, masa, bilgisayar ve aksesuarları,  klima, balkon, mutfak, camlar, yerler tamamı sizin rahatınız ve sağlığınız için tertemiz yapıyoruz.

Son olarak, villanız  sizin, çocuklarınız ve sevdikleriniz  için çok sağlıklı bir mekâna dönüşmüş türüyoruz. Sizi ziyaret için gelen, misafirlerinizi rahatlıkla ağılayacağınız bir ortamı sizlere sunuyoruz.

VİLLA TEMİZLİĞİ

Villa temizliği çok detay ve hassasiyet gösterilerek yapılması gereken önemli bir iştir. Normal evlerin birkaç katı büyüklüğünde olan bu yaşam alanlarının temizliği ince detaylar gerekmektedir. Firma olarak uzman ve profesyonel kişilerden oluşmuş ekibimizle sizlere bu konuda kaliteli bir hizmet anlayışı sunmaktayız.  Bütün temizlik işlerinde yaptığımız gibi villa temizliği konusunda da en üst düzey hassasiyetimizi göstermekteyiz. Villa temizliğinin diğer evlerden farkı daha büyük ve detaylı alanların daha fazla oluşudur. Bir çok  villada evin günlük temizlik işlerine bakan kişiler çalışmaktadır. Bu kişiler görevlerini tam anlamıyla yapsa da bir gün içerisinde tam detaylı bir temizlik yapamayabilirler. Çünkü aynı anda villanın her bölümünü çok detaylı olarak temizlemek aslında bir ekip ve özel ekipmanlar gerektirmektedir. Biz villa temizliği konusunda tecrübeli ve eğitimli personelimizle , bir gün içerisinde villanızı dip köşe temizliğine kadar bitirip tertemiz bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz.

Villa temizliğinde alan daha büyük olduğundan gözden kaçan yer olmaması gerekmektedir. Oda ve salon temizliği , mutfak temizliği , lavabo temizliği ve bahçe temizliği olarak ayrı ayrı tüm noktalara ulaşmak gerekmektedir. Ayrıca mutfak , lavabo , oda ve bahçe temizlikleri için ayrı ayrı temizlik ürünleri ve malzemeleri kullanmaktayız.

Salon ve odalarda parke olan yerlerin kuru-ıslak vakum makineleriyle temizliği , bütün kapıların silinme işlemi gerektiği yerlerde buharlı makinelerle temizlenmesi , koltuk ve mobilyaların temizliği eğer talep gelirse yıkanması , halıların süpürülmesi ve istenirse yıkanması , camların ve pencere doğramalarının silinmesi , avize ,lamba , priz , ayna , tablo ve evde bulunan aksesuar ve objelerin hassas bir biçimde silinmesi işlemlerini titizlikle yapmaktayız.

Mutfak bölümünde fayans ve seramik alanlarının  temizliği , kuru veya ıslak vakum makineleriyle zemin temizliği eğer bu mümkün değilse moplarla temizlenmesi , derz aralarının özel koruyucu temizlik ürünleri veya buharlı makinelerle temizlenmesi , dolap ve çekmecelerin boşaltılıp iç ve dış temizliği , aspiratör , davlumbaz fırın veya yağ tutmuş alanların yine özel kimyasallarla temizlenip parlatılması , buzdolabı , bulaşık makinesi , fırın gibi beyaz eşyaların çekilerek alt ve dip köşelerin temizliği , fırın ve buzdolabının iç temizliği , mutfakta bulunan kapı , pencere ve doğramaların silinip temizlenmesi gerekmektedir.

Lavabo , banyo ve tuvalet temizliğinde ise banyoda bulunan dolapların iç ve dış temizliği , küvet , jakuzi , duşa kabin ve tuvaletin iyice ovularak özel temizlik ürünleri ile silinip parlatılması , ayna ve camların silinmesi , yerlerin ıslak-kuru vakum makinelerimizle temizlenmesi veya uygun değilse moplarla temizlenmesi , duvarların ve fayans bölümlerin temizlenmesi villa temizliği için çok önemlidir.

Villaların bahçelerinde de detaylı temizlik yapmaktayız. Bahçede bulunan çöp , yaprak düşmüş ağaç dalları toplanarak atılması , seramik yerler varsa güzelce temizlenmesi , bahçede bulunan çardak , masa ve sandalyelerin temizlenmesi , havuz kenarı saniter alanının temizliği ve istenirse havuz temizliği işlemlerini yapmaktayız.

Temizlik işlerimizde tamamen birinci kalite ürünler kullanmaktayız. Temizlikte kullandığımız kimyasal maddeler özel olup koruyucu özelliğe sahiptir ve kullanıldıkları alanlara asla zarar vermez. Villa temizliği konusunda temizlik yaptırmadan önce mutlaka bize danışın bizden bilgi almadan asla temizlik yaptırmayın.

Villa temizliği işlemimizi bitirdiğimizde sanki yepyeni bir villaya kavuşmuş hissine kapılacaksınız. Kalitemizden , saygınlığımızdan , kullanmış olduğumuz birinci sınıf malzemelerden ve hassasiyetimizden asla ödün vermeden sizlere sorunsuz bir hizmet sunmaktayız.

 

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212