kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

YERİNDE HALı YıKAMA NEDİR

  • Yerinde Halı Yıkama Nedir

Yerinde Halı Yıkama Nedir

Yerinde Halı Yıkama Nedir | Evimizde her bölümde artık hemen hemen halı kullanmaktayız. Salon , oturma odası , yatak odası , çocuk odası , mutfak , ve koridorlarda halı , kilim gibi zemin tekstil ürünleri kullanılmaktadır. İş yeri ve ofislerimiz de de dekor amaçlı halı kullanmaktayız. Ve halılar ve ya kilimler bir evde veya iş yerinde en çabuk ve en fazla kirlenen ürünlerin başında yer almaktadır.

Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle bir çok dokuma türünde halı üretilmektedir. Bunların bir çoğu için kir ve leke  tutmaz denilse de aslında tüm ipliklerin arasında mutlaka toz ve mikrop bulunmaktadır. Özellikle çocuklu evlerde çocukların sürekli yerde oyun oynamaları nedeniyle bu mikrop ve tozlar çocukların teneffüs ettiği havaya karışır ve zaman zaman hasta olmalarına sebep olmaktadır. Kullanmış olduğumuz halı veya kilimleri her gün yıkamak veya temizlemek her zaman mümkün olmayabilir. Ama belirli periyotlar ile yapılan halı yıkama işlemleri halılarınızın uzun süre hijyen kalmasını sağlamaktadır. Profesyonel ve uzman ekibimizle artık sizlerin saatlerce bu halı yıkama işlemine vakit ayırmanızı ortadan kaldırıyoruz. Yerinde halı yıkama işlemi uygulayarak halılarınızı artık günlerce temizleme işlemi için farklı yerlere vermenize gerekmiyor. Halılarınızı dilerseniz yerinde dilerseniz ise firmamızda yıkayıp kurutarak size en hızlı şekilde teslim etmekteyiz.

Yerinde halı yıkama veya kilim yıkama işlemlerinde nelere dikkat edilmeli

Yerinde halı yıkama veya kilim yıkama işlemlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Öncelikle temizleme işlemi yapacağımız halı veya kilimlerinizi çok güçlü ve özel olarak üretilmiş vakumlu makinelerimiz ile iyice süpürmekteyiz. Süpürme işlemi uygulandıktan sonra sıra yıkama işlemine geçilir. Halının yapısı , dokusu ve işleniş şekline göre en uygun kimyasal çözücüler ile halınız iyice köpürtülerek yıkanır. Halılarınızın iyice steril olduğu incelendikten sonra ise durulama işlemine geçilir. Durulama işlemi tamamlandıktan sonra da kurutulmaya geçilir. Kurutulma işlemi de tamamlandıktan sonra da odanın 1-2 saat içerisinde havalandırılarak hava sirkülasyon işlemi tamamlanır. Bütün bu uygulamalar yaz aylarında 2 ile 5 saat arası kış aylarında ise 5 ile 8 saat arası sürebilir. Bu tamamen uygulanacak yüzeyin büyüklüğü , halıların sayısı ve halı modelleri ile ilgilidir.

İş yerlerinizde veya evlerinizde halıflex  kaplama ürünler de kullanılmaktadır. Bu zemine yapışkan ile sabitlenmiş ürünlerin üzerlerinde bulunan eşyaların dışarı çıkarılması ,  yapışkanlarından sökülerek yıkama ve tekrar zemine uygun yapıştırmalar ile sabitlenmesi ve tekrar eşyaların yerleştirilmesi işlemi hem çok uzun vakit alır hem de ekstra masraflar ortaya çıkarmaktadır. Firmamız uzman ekibi ve birinci sınıf kaliteli hizmet anlayışıyla yerinde halı yakama hizmetini sizlere sunarak tüm bunlara gerek kalmadan sizlere en hızlı ve en uygun şekilde yerinde halılarınızı yıkayarak size tertemiz olmuş halılarınızı teslim etmektedir.

İş yerinde veya evinizde kullanmakta olduğunuz süpürgeler halı tüy ve kıllarının en diplerine kadar süpürme işlemi gerçekleştirmeyebilir. Vakumlu süpürme aletlerimiz halı tüylerinize zarar vermeden halınızda bulunan tüm tozları emer . Yıkama işlemi bittiğinde ise sanki yepyeni bir halı , kilim veya halıfleks almış hissine kavuşursunuz.

Yerinde halı yıkama işlemi sadece ev ve iş yerleri ile sınırlı değildir. Otel , rezidans , resort , hastane , pastane , camii , yurt gibi yerler içinde oldukça uygundur.

Profesyonel hizmet anlayışımızdan , eğitim almış uzman kadromuzdan , saygınlığımızdan ve kalitemizden , kullanmış olduğumuz anti bakteriyel ve birinci sınıf temizlik malzemelerimizden ödün vermeden , müşteri memnuniyetini hedef alarak , sizlere 7/24 temizlik hizmetimizi vermekteyiz. Sitemizde yer alan irtibat telefonlarından veya adres bilgilerimizden bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212