kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

YERİNDE HALı YıKAMA

  • Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Kocaeli Yerinde halı yıkama hizmeti talep olarak çok fazla olan bir iştir. Bu taleplere cevap vermek profesyonel bir ekip, yüksek vakum gücüne sahip makine ve iyi bir hizmet ile mümkün olmaktadır. Genellikle öğrenci evlerinde, yurtlarda, mescit, ofis ve evlerde boydan boya halılar bulunur. bunların hem büyük, hem de ağır oluşu fabrikalarda yıkama olanağı sağlayamamaktadır.
Bu halı yada halıfllekslerin yıkanması, yıkandıktan sonra kuruması çok önemlidir. Çünkü ıslak olarak kaldığı takdirde asıp kurutma imkânıda olmayacağı  için koku yapıp alttan çürümeye başlar. Bu ortamınızda sizleri oldukça çok rahatsız eder.

Biz VİTRİN TEMİZLİK firması olarak Kocaeli ve ilçelerinde bu hizmeti yüksek vakum gücüne sahip sanayi tipi 3 motorlu halı yıkama makinası ile yıkayıp kurutarak sizlere teslim ediyoruz. Bizim yaptığımız yıkama işleminden sonra yaklaşık 3 ile 4 saat sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü tamamen kurumuş ve kirlerinden arındırılmış olacaktır. Yerinde halı ve halıflleks yıkama  işini biz profesyonel olarak yapıyoruz. Çünkü biz müşterilerimizin sağlığını düşünüyoruz; Çünkü biz müşterilerimizin bize olan güvenlerini  sarsmamak istiyoruz.

Piyasada ev tipi makinalar ile baştan sağma bir biçimde bu işi gerçekten hiç önemsemeyerek yapan o kadar çok kişi var ki insanların artık  kimseye güveni kalmamış gibi, haklılarda.

YERİNDE HALI YIKAMA

Genellikle öğrencilerimizin yaşadığı mekanlarda bunlar yurtlar, öğrenci evleri, her zaman temiz olması gereken yerlerdir. Kalabalık ortamlar olduğu için öğrenciler arkadaşları ile ders çalışma, sohbet amaçlı bir araya gelir ve ister istemez yerlerde kir ve lekeler oluşur. Bunlar uzun süre temizlenmediğinde ise insan sağlığını tehdit edecek derecede mikrop yuvasına dönüşür. Geleceğimiz olana çocuklarımızın eğitimi için kaldığı yerler hastalık yuvası olarak ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden en az üç ayda bir kere profesyonel bir ekip tarafından  halıların yıkanması gerekmektedir. Yıkama sonrasında halıların büyük olmasından dolayı dışarda kurutması mümkün olmadığından dolayı ıslak kaldığı takdirde koku yaparak halıların zamanla çürümesine yol açar. Halı yıkama ekibi yıkama sonrasında halıları çok güzel vakumlaması gerekmektedir.

Biz Vitrin Temizlik firması olarak bu konuda gerçekten çok kaliteli hizmet vermekteyiz. Yaptığımız halı yıkama işlemi sonrasında 3 ile 4 saat arasında odanın havalandırılması sonucunda yüzde yüz kuruma sağlama güvencesi veriyoruz. Biz yıkama sonrasında Anti-bakteriyel özelliği olan kimyasalımız ile dezenfekte ediyoruz.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212